IC geïntegreerde schakelingen AT24C04C-SSHM-B
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 2 μA @ 8,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 12 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 62,2 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 82 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 10 μA @ 6,25 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 8.7 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 51,7 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 68 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 42,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 56 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 3 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 6.2 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 35,8 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 47 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 42,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 56 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 27,4 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 36 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |