IC-Geïntegreerde schakelingen 96MPXE-2.1-22M36 fclga-3647 Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Mfr. #: 96MPXE-2.1-22M36
Mfr.: Advantech
Beschrijving: CPU - Centrale verwerkingseenheden XEON 2.1G 22M 3647P 16C 6130 87 C - Goud
Productomschrijving
Productkenmerk Kenmerkwaarde
Advantech
Productcategorie: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
RoHS: Details
Serverbewerkers
SMD/SMT
Fclga-3647
Intel Xeon
Intel Xeon
Skylake
6130
Ingebed
Kern 16
125 W
2,1 GHz
met 64 bits
768 GB
DDR4-2666
22 MB
+ 87 C
Merk: Advantech
ECC Gesteund Geheugen: Gesteund
Intel-Hyper-Threading Technology: Met HT Technologie
Intel-Virtualisatietechnologie - VT: Met VT
Lithografie - Procestechnologie: 14 NM
Aantal Geheugenkanalen: 6 kanaal
Aantal PCI Express-Stegen: Steeg 48
Aantal Draden: 32 draad
PCIerevisie: Revisie 3,0
Producttype: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
De Hoeveelheid van het fabriekspak: 1
Subcategorie: Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Turbo Maximum Frequentie -: 3,7 GHz