IC geïntegreerde schakelingen 1N5189US
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: 1N5189US
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 2 μA @ 500 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.5 V @ 9 A
Pakket: Grote hoeveelheid
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: D-5B
Omgekeerde hersteltijd (trr): 300 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -65°C ~ 175°C
Pakket / doos: SQ-MELF, E
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 500 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 3A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: 1N5189
Productomschrijving
Diode 500 V 3A oppervlaktebevestiging D-5B