IC geïntegreerde schakelingen JAN1N6631U/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: JAN1N6631U/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 4 μA @ 1000 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.6 V @ 1,4 A
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: E-MELF
Omgekeerde hersteltijd (trr): 60 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -65 °C ~ 150 °C
Pakket / doos: SQ-MELF, B
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 1000 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 1.4A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Productomschrijving
Diode 1000 V 1,4 A E-MELF