Συμπληρωματικά κυκλώματα IC JAN1N5420/TR
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: JAN1N5420/TR
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Τρέχων - Αντίστροφη διαρροή @ Vr: 1 μA @ 600 V
Τύπος στερέωσης: Μέσα από την τρύπα
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 1.5 V @ 9 A
Πακέτο: Ταινία και τροχό (TR)
Σειρά: Στρατιωτική, MIL-PRF-19500/411
Δυνατότητα @ Vr, F: -
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: Β, Αξιακό
Χρόνος ανάκτησης αντίστροφης (trr): 400 ns
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: Τύπος
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -65°C ~ 175°C
Πακέτο / Κουτί: Β, Αξιακό
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 600 V
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ):
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)
Περιγραφή προϊόντων
Δίοδος 600 V 3A μέσω τρύπας Β, άξονα