IC Sirkuit Terpadu 25LC160A-I/MS
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 16Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 16Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 4Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tray |
| Seri: | SST39 MPF™ |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 2Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 10 μA @ 7,6 V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 10 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 200 mA |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 1Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 8Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 2Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 10 μA @ 4 V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 6,8 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 200 mA |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 4Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Seri: | SST39 MPF™ |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 8Kbit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Produk Semikonduktor Diskrit Dioda Zener Dioda Zener Tunggal |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Arus - Kebocoran Terbalik @ Vr: | 10 μA @ 1 V |
| Tegangan - Zener (Nom) (Vz): | 4.7 V |
| Tegangan - Maju (Vf) (Maks) @ Jika: | 1,2 V @ 200 mA |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Ukuran memori: | 128Bit |
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Sirkuit terintegrasi (IC) Memori Memori |
|---|---|
| Status Produk: | Aktif |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tray |
| Seri: | SST39 MPF™ |