Układy scalone IC 96MPPC-3.1-4M-11T FCLGA-1151 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPPC-3.1-4M-11T
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne PENTIUM 3.1G 4M 1151P 2 CORE G5400T
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
Procesory do komputerów stacjonarnych
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Pentium
Intel Pentium
Jezioro Kawowe
G5400T
Osadzony
2 rdzeń
35 W
3,1 GHz
64-bitowy
64 GB
DDR4-2400
DMI3
8 GT/s
4MB
+ 100 C
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Utrzymany
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wyświetlacz
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba wątków: 4 Wątek