IC Entegre devreler CDLL0.5A20/TR
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: CDLL0.5A20/TR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 10 μA @ 20 V
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 650 mV @ 500 mA
Paket: Teyp ve rulo (TR)
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: 50pF @ 0V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: DO-213AA
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -65°C ~ 125°C
Paket / Çanta: DO-213AA
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 20V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 500mA
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Ürün Açıklaması
Diyot 20 V 500mA Yüzey Montu DO-213AA