IC Entegre devreler JANTX1N6631US
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: JANTX1N6631US
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 4 μA @ 1100 V
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1.6 V @ 1.4 A
Paket: Toplu olarak
Seriler: Askeri, MIL-PRF-19500/590
Kapasitans @ Vr, F: 40pF @ 10V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: D-5B
Ters İyileşme Süresi (trr): 60 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Standart
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -65°C ~ 150°C
Paket / Çanta: SQ-MELF, E
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 1100 V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 1.4A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: 1N6631
Ürün Açıklaması
Diyot 1100 V 1.4A Yüzey montu D-5B