IC Entegre devreler JANS1N5420
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: JANS1N5420
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -65°C ~ 175°C
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1,5 V @ 9 A
Paket: Toplu olarak
Seriler: Askeri, MIL-PRF-19500/411
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: B, Eksenel
Ters İyileşme Süresi (trr): 400 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Standart
Paket / Çanta: B, Eksenel
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 600 V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 3A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Ürün Açıklaması
Diyot 600 V 3A B deliğinden, eksenel