IC geïntegreerde schakelingen SST26WF016BA-104I/SN
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 256Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 1Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 64 Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 1Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 64Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Reeks: | - |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 4Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Energiebeheer (PMIC) PFC (de Correctie van de Machtsfactor) |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Frequentie - Overstappen: | - |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Spanningsregulatoren - lineair |
|---|---|
| Spanningsverlies (max): | 0.35V @ 100mA |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm breedte) |
| Beschermingsfuncties: | Over Stroom, over Temperatuur |