IC geïntegreerde schakelingen 1N4531UR-1/TR
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Reeks: | - |
| Mfr: | Microchiptechnologie |
| Productstatus: | Actief |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Reeks: | - |
| Mfr: | Microchiptechnologie |
| Productstatus: | Actief |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 600 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.6 V @ 2 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 100 μA @ 1000 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 3 V @ 30 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 100 nA @ 50 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 15 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 µA @ 100 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 875 mV @ 4 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 50 μA @ 45 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 490 mV @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 150 nA @ 16 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 35 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 150 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 875 mV @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 200 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.6 V @ 3 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 250 μA @ 1200 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 2.5 V @ 60 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 100 μA @ 60 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 600 mV @ 7 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 50 nA @ 600 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 400 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 250 μA @ 300 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.4 V @ 30 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 150 μA @ 80 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 700 mV @ 3 A |