IC geïntegreerde schakelingen 23LC512-E/ST
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST38 |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 256Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | SST38 |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST38 |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 512 Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 200 µA @ 1200 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.8 V @ 50 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 2 mA @ 200 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 950 mV @ 100 A |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |