مدارهای یکپارچه IC 23LC512-E/ST
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 256 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 µA @ 1200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.8 V @ 50 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 mA @ 200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 950 mV @ 100 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |