پیام فرستادن
سرویس بوم
بیش از 1000 تامین کننده در بخش الکترونیک و 10 سال برای خدمات تطبیق BOM.
پاسخ سریع
کار موثر، فروش و خریدار حرفه ای، آنلاین 24 ساعته.
قیمت رقابتی
بیش از 1 میلیون موجودی، اکثر مارک های اصلی را پوشش می دهد، زنجیره تامین کامل.
گارانتی پس از فروش
گارانتی طولانی تر، بر اساس رضایت مشتری.
ما کی هستیم
12 سال ها
تجربه در خدمات OEM، ODM، EMS
15 millions+
درآمد سالانه
100000+
شماره قطعه متفاوت در انبار
Shenzhen Zhongkaixin Micro Electronics Co., Ltd.
معرفی
Zhongkaixin با بیش از یک دهه تجربه در صنعت، توزیع کننده پیشرو قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا در چین است. محصول ما
بیشتر بدانید
Shenzhen Zhongkaixin Micro Electronics Co., Ltd.
تاریخ
Zhongkaixin در سال 2011 ساخته شد و تا کنون بر بازار داخلی تمرکز کرده است. پس از 12 سال توسعه مداوم، ما تصمیم گرفتیم وارد علامت بین المللی شویم
بیشتر بدانید
Shenzhen Zhongkaixin Micro Electronics Co., Ltd.
سرویس
پاسخ سریع به سوالات مشتری، و بیش از 100 هزار موجودی در انبار، 12 سال تجربه برای خدمات مطابقت BOM، کنترل دقیق کیفیت
بیشتر بدانید
Shenzhen Zhongkaixin Micro Electronics Co., Ltd.
Our Team
کارکنان فروش بسیار متعهد ما هرگز از رفتن آن مایل بیشتر برای برآورده کردن و فراتر از انتظارات مشتری طفره نرفتند. ما با مشتریان خود رفتار می کنیم.
بیشتر بدانید
ما به کار آنلاین ادامه می دهیم، تماس بگیرید.
اگر چیزهایی وجود دارد که می خواهید بیشتر بدانید یا چیزهایی که نمی توانید پیدا کنید، لطفاً سوالات را ارسال کنید، ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.
چطور میتوانیم کمک کنیم؟
می خواهید محصولات، قابلیت ها و منابع Zhongkaixin را بدانید، با ما تماس بگیرید.
موضوع داغ
Raspberry Pi با Coral AI Edge TPU برای تشخیص اشیاء ویدیویی به محدودیت‌های خود رسیده است

Raspberry Pi با Coral AI Edge TPU برای تشخیص اشیاء ویدیویی به محدودیت‌های خود رسیده است

ویدئویی که اخیرا در یوتیوب منتشر شده است، قابلیت های Raspberry Pi با سخت افزار Coral AI Edge TPU متصل به آن را بررسی می کند.Coral AI Edge TPU برای اجرای الگوریتم های یادگیری ماشین طراحی شده است و می تواند یک دستگاه کم مصرف را به یک ابر رایانه تبدیل کند.این نشان می دهد که Raspberry Pi با Coral AI Edge TPU چگونه می تواند محاسبات پیچیده مانند تشخیص اشیاء ویدیویی را انجام دهد. فرآیند راه اندازی Coral AI Edge TPU در Raspberry Pi ساده است و اسناد قوی در coral.ai موجود است.نشان داده شده است که چگونه Raspberry Pi می تواند مدل های از پیش ساخته شده را اجرا کند و با استفاده از مدل های طبقه بندی اشیاء گسترده مانند Inception V3 یا ResNet، تشخیص اشیاء ویدیویی را در زمان واقعی انجام دهد. ویدئویی که اخیرا در یوتیوب منتشر شده است، قابلیت های Raspberry Pi با سخت افزار Coral AI Edge TPU متصل به آن را بررسی می کند.Coral AI Edge TPU برای اجرای الگوریتم های یادگیری ماشین طراحی شده است و می تواند یک دستگاه کم مصرف را به یک ابر رایانه تبدیل کند.این نشان می دهد که Raspberry Pi با Coral AI Edge TPU چگونه می تواند محاسبات پیچیده مانند تشخیص اشیاء ویدیویی را انجام دهد. فرآیند راه اندازی Coral AI Edge TPU در Raspberry Pi ساده است و اسناد قوی در coral.ai موجود است.نشان داده شده است که چگونه Raspberry Pi می تواند مدل های از پیش ساخته شده را اجرا کند و با استفاده از مدل های طبقه بندی اشیاء گسترده مانند Inception V3 یا ResNet، تشخیص اشیاء ویدیویی را در زمان واقعی انجام دهد.
2023-04-26 12:27:08
چگونه استرالیا قصد دارد فروش خودروهای برقی را از طریق اجرای استانداردهای بهره وری سوخت افزایش دهد

چگونه استرالیا قصد دارد فروش خودروهای برقی را از طریق اجرای استانداردهای بهره وری سوخت افزایش دهد

وزیر انرژی افزود: این ابتکار به کاهش حداقل 3 میلیون تن کربن تا سال 2030 و بیش از 10 میلیون تن تا سال 2035 کمک می کند. کشور اقیانوسی استرالیا اکنون اعلام کرده است که در تلاش برای تقویت وسایل نقلیه الکتریکی، مقررات جدیدی را برای هدف قرار دادن گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه وضع می کند.به گفته کارشناسان، استرالیا این اقدام را برای رقابت با سایر کشورهای توسعه یافته در بازار خودروهای الکتریکی انجام می دهد. طبق گزارش رسانه ها، یک سال قبل تنها 3.8 درصد از وسایل نقلیه الکتریکی در این کشور اقیانوسی فروخته می شد و این کشور از اروپا و بریتانیا که 17 درصد و 15 درصد از فروش خودروهای برقی را دارند، عقب است.اولین استراتژی خودروهای برقی کشور در نوع خود، استانداردی را برای بهره وری سوخت ایجاد می کند که نشان می دهد یک خودروی سنتی در هنگام استفاده چقدر دی اکسید کربن منتشر می کند. کریس بوون وزیر انرژی به رسانه ها گفت:وسایل نقلیه کم مصرف و برقی تمیزتر و ارزان تر هستند - اعلام امروز یک برد برد برای رانندگان است.جزئیات در ماه های آینده نهایی خواهد شد" بر اساس گزارش رویترز رویترز، استرالیا پس از روسیه تنها کشور توسعه یافته ای بود که استانداردهای بهره وری سوخت را نداشت که به خودروسازان کمک کند تا خودروهای بدون آلایندگی یا الکتریکی بیشتری تولید کنند.در استرالیا، انتشار کربن از خودروها سومین منبع بزرگ است.وزیر انرژی افزود: این ابتکار به کاهش حداقل 3 میلیون تن کربن تا سال 2030 و بیش از 10 میلیون تن تا سال 2035 کمک می کند. این اقدام توسط شورای خودروهای برقی خشنود شده است، اما کشور باید مقررات قوی را ارائه کند«محل تخلیه وسایل نقلیه قدیمی و با آلایندگی بالا در جهان باقی می ماندبهیاد جعفری، مدیر اجرایی می گوید. بوون همچنین اضافه کرد که حدود 40 درصد از سوخت توسط خودروهای جدید استرالیا نسبت به اتحادیه اروپا و 20 درصد بیشتر از ایالات متحده استفاده می شود. - سازندگان انگیزه های کافی ندارند. یک سال پیش، دولت کارگری کشور قصد داشت مقررات جدیدی را برای افزایش فروش خودروهای الکتریکی وضع کند و در واقع، نخست وزیر جدید مالیات خودروهای برقی را کاهش داد و همچنین هدف استرالیا برای کاهش انتشار کربن را تا 43 درصد افزایش داد.
2023-04-26 12:25:24
دولت آماده است تا پیشنهاد تسهیلات ATMP یک میلیارد دلاری Micron در هند را تصویب کند.

دولت آماده است تا پیشنهاد تسهیلات ATMP یک میلیارد دلاری Micron در هند را تصویب کند.

پیش بینی می شود که بازار بین المللی OSAT-ATMP تا سال 2026 به 42 میلیارد دلار افزایش یابد اکنون گزارش هایی منتشر شده است مبنی بر اینکه دولت هند مشتاقانه منتظر است تا طرح Micron Technology برای شروع تاسیسات جدید مونتاژ، آزمایش، علامت گذاری و بسته بندی (ATMP) در هند با سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری را تصویب کند.این شرکت مستقر در ایالات متحده که به عنوان پنجمین شرکت بزرگ نیمه هادی جهان شناخته می شود، تصمیم گرفته است ویفرهای خود را در تاسیسات جدید بسازد. طبق گزارشی در Business Standard، یک سخنگوی ناشناس دولت گفت:بله، ما در آستانه تصویب این پیشنهاد هستیمسخنگوی همچنین ارزش مبلغ سرمایه گذاری را که دقیقاً 1 میلیارد دلار است تأیید کرد. هنگامی که رسانه ها برای اطلاعات بیشتر به Micron مراجعه کردند، این شرکت هنوز چیزی را روشن نکرد. وقتی صحبت از حافظه و فناوری های ذخیره سازی می شود، Micron به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهان در نظر گرفته می شود که درآمد 30.8 میلیارد دلاری دارد.Sanjay Mehrotra با منشاء هندی، پیشرو شرکتی است که در حال تجزیه و تحلیل کشورهای مختلف جهان برای راه اندازی تاسیسات جدید ATMP خود با هزینه مناسب است.در حال حاضر، Micron حدود 11 واحد تولیدی در سراسر ژاپن، چین، سنگاپور، مالزی، تایوان و ایالات متحده دارد. طرح 10 میلیارد دلاری PLI هند، مشوق های مالی را برای شرکت های نیمه هادی برای راه اندازی کارخانه های جدید فابریک، ATMP، واحدهای مونتاژ و آزمایش نیمه هادی برون سپاری (OSAT) و تسهیلات طراحی تراشه فراهم می کند.حدود 50 درصد از کمک های مالی به شرکت ها به عنوان سرمایه برای راه اندازی OSAT و ATMP داده خواهد شد.ATMP ها بسته بندی و آزمایش هستند، در حالی که OSAT ها خدمات تست و بسته بندی را برای شرکت های مختلف ارائه می دهند. بر اساس گزارش اختصاصی Business Standard، بین المللیپیش بینی می شود که بازار OSAT-ATMP تا سال 2026 به 42 میلیارد دلار افزایش یابد.هنگامی که از زنجیره ارزش تولید چیپست صحبت می کنیم، شرکت های ATMP نقش مهمی را ایفا می کنند زیرا در مقایسه با یک کارخانه fab، راه اندازی یک واحد ATMP بسیار بدون دردسر است.فاب یا ریخته‌گری به شرکت‌های فابل مانند مدیاتک یا کوالکام نیاز دارد که به آنها سفارش دهند.از سوی دیگر شرکت های ATMP ویفرهای خود را تولید می کنند و به همین دلیل آن را مستقیماً به مشتریان می فروشند. بیزینس استاندارد ادعا می کند که شروع فعالیت یک شرکت بزرگ جهانی در هند، جایگاه این کشور را در قرعه کشی جهانی نیمه هادی ها افزایش می دهد..با این وجود، شرکت‌های بین‌المللی OSAT مانند ASE Technology، Powertech، و Siliconware Precision Industries تایوان، و Amkor مستقر در ایالات متحده هنوز علاقه‌ای برای حضور در هند نشان نداده‌اند.
2023-04-26 12:24:35