IC-W7100-S2E-64 Microcontrollers met 8 bits Van geïntegreerde schakelingen MCU
| Mfr. #: | W7100-S2E-64 |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU W7100A(64QFN), MAC-adres,WIZ107SR Firm |
| Mfr. #: | W7100-S2E-64 |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU W7100A(64QFN), MAC-adres,WIZ107SR Firm |
| Mfr. #: | W7500-S2E |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU W7500 + WIZ750SR Firmware + MAC Toevoegen |
| Fabrieksproductietijd: | 20 weken |
| Mfr. #: | W7100A-S2E-100 |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU W7100A-100LQFP + WIZ107SR firmware+MAC |
| Fabrieksproductietijd: | 20 weken |
| Mfr. #: | W7100A |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 8051 CORE+HARDWIRED TCP/IP+MAC+PHY |
| Mfr. #: | dsPIC33CH64MP506-I/MR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16 Bit DSC, Dual Core, 64K Flash, 16K+ 4K RAM, |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | W7500P-S2E |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU W7500P + WIZ750SR Firmware + MAC Toevoegen |
| Fabrieksproductietijd: | 33 weken |
| Mfr. #: | W7500P |
|---|---|
| Mfr.: | WIZnet |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU ARM Cortex-M0 Core 128KBflsh TCP/IP PHY |
| Fabrieksproductietijd: | 60 Weken |
| Mfr. #: | R7F7016873AFP-C#AA1 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RH850/F1KM-PREMIUM SC120 |
| Fabrieksproductietijd: | 59 Weken |
| Mfr. #: | R7F7015873AFP-C#AA3 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RH850/F1K 2MB 176LQFP +105C |
| Fabrieksproductietijd: | 43 weken |
| Mfr. #: | R7F7016933AFP-C#AA1 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RH850/F1KM-PREM 48QFP 1MB |
| Fabrieksproductietijd: | 62 weken |
| Mfr. #: | R5F10A6ELSP#U5 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 16-bit microcontrollers - MCU RL78/F13 MCU 64K 4K LSSOP20 -40/+105C |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | R5F100MGAFA#30 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 16-bit microcontrollers - MCU 16BIT MCU RL78/G13 128K 80LQFP -40/+85C |
| Fabrieksproductietijd: | 33 weken |
| Mfr. #: | R5F113PLCLFB#55 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 16-bit microcontrollers - MCU 16BIT MCU RL78(AUTO)/F15 LFQFP100 T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 35 weken |
| Mfr. #: | R5F572NNDDFC#30 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RX72N 4MB LFQFP176 -40/+85C |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | R7FA4T1BB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU MCU RA4 ARM CM33 100MHz 256KB/40K LQFP64 |
| Fabrieksproductietijd: | 3 weken |