IC-R7S721001VCBG#AC0 fbga-324 de Microprocessors Van geïntegreerde schakelingen - MPU
| Mfr. #: | R7S721001VCBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU RZ/A1H 400MHz 10MB BGA324 Q2A geen enc MP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | R7S721001VCBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU RZ/A1H 400MHz 10MB BGA324 Q2A geen enc MP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3358BZCZA80 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | Atsama5d36a-CN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGAGREENEXT IND |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3352BZCZA60 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3354BZCZ100 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU-WAPEN schors-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | ATSAMA5D24C-CU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA GRN IND MRLC |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM5728BABCX |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara-processor 760-FCBGA 0 tot 90 |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM5726BABCXEA |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara-processor 760-FCBGA -40 tot 105 |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | Atsama5d41b-straathond |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA GREEN, IND |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM6528BACDXEA |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU Sitara-processor: dual Arm Cortex-A53 & dual Arm Cortex-R5F, Gigabit PRU-ICSS, |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3517AZCN |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU ARM-microprocessor |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM4376BZDNA100 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU Sitara-processor 1GHz, -40 tot 105 |
| Fabrieksproductietijd: | 56 Weken |
| Mfr. #: | Atsama5d34a-Cu |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA, groen, IND TEMP, MRL A |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | Atsama5d36a-CNR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU BGAGRNEXT IND TEMPMRL A |
| Fabrieksproductietijd: | 39 Weken |
| Mfr. #: | AM3874CCYEA80 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM-processor |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |