IC-geïntegreerde schakelingen AT91RM9200-CJ-002 BGA-256 microprocessors - MPU
| Mfr. #: | At91rm9200-cj-002 |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA IND TEMP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | At91rm9200-cj-002 |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA IND TEMP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3352BZCZA80 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | Z84C2010PEG |
|---|---|
| Mfr.: | Zilog |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU 10MHz CMOS PIO XT |
| Fabrieksproductietijd: | 24 weken |
| Mfr. #: | AM6252ATCGHAALW |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU SoC voor mens-machine-interactie met op Arm Cortex-A53 gebaseerde edge AI en f |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3352BZCZA100 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU-WAPEN schors-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3359BZCZA80 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | HD6417750RX240V |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU MPU 3V 16K Pb-vrij 208-QFP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | R7S721011VCBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU RZ/A1M 400MHz 5MB BGA324 Q2A geen enc MP |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM6546BACDXA |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU Quad Arm Cortex-A53 en dual Arm Cortex-R5F Sitara-processor met gigabit PRU-IC |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM5718AABCXQ1 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU Sitara-processor: Arm Cortex-A15 & DSP, multimedia 760-FCBGA -40 tot 125 |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM5728BABCXA |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara-processor 760-FCBGA -40 tot 105 |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | Atsama5d35a-Cu |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU BGA, groen, IND TEMP, MRL A |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3352BZCZ60 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessoren - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3352BZCZ100 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU-WAPEN schors-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | AM3358BZCZA100 |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | Microprocessors - MPU-WAPEN schors-A8 MPU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |