ریزپردازندههای مدارهای مجتمع IC AM3354BZCZA100 PBGA-324 - MPU
| Mfr. Mfr. # #: | AM3354BZCZA100 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3354BZCZA100 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | R7S721000VCFP#AA1 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU RZ/A1H 400MHz 10MB QFP256 Q2A بدون enc MP |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3358BZCZ100 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | DRA821U4TCBALMRQ1 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU Automotive Gateway SoC با بازوی دوگانه Cortex-A72، چهار Cortex-R5F، سوئیچ اترنت |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3357BZCZA80 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | 56 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3352BZCZD60 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | CP80C88-2Z |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas / Intersil |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU CPU 8/16BIT 5V 8MHZ COM |
| زمان تولید کارخانه: | 70 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3358BZCZA100 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3352BZCZ100 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3352BZCZ60 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU Sitara ARM Cortex-A8 MPU |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | ATSAMA5D35A-CU |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU BGA، Green، IND TEMP، MRL A |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM5728BABCXA |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU Sitara Processor 760-FCBGA -40 تا 105 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM5718AABCXQ1 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - پردازنده MPU Sitara: Arm Cortex-A15 & DSP، چند رسانه ای 760-FCBGA -40 تا 125 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | AM6546BACDXA |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU Quad Arm Cortex-A53 و پردازنده Dual Arm Cortex-R5F Sitara با گیگابیت PRU-ICSS |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | R7S721011VCBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU RZ/A1M 400MHz 5MB BGA324 Q2A بدون enc MP |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |