مدارهای مجتمع IC میکروپروسسورهای Z84C0010PEG DIP-40 - MPU
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0010PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 10MHz CMOS CPU XTEMP |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0010PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 10MHz CMOS CPU XTEMP |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0008PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 8MHz Z80 CMOS CPU XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C2010PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 10MHz CMOS PIO XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C2008PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 8MHz Z80 CMOS PIO XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0008AEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - CPU MPU 8 MHZ Z80 CMOS |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z8S18020FEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 20MHz STATIC Z180 XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z8018233FSG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 33 MHZ STATIC |
| زمان تولید کارخانه: | 42 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C2006PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 6MHz Z80 CMOS PIO XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C1008VEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 8MHz CMOS DMA XTEMP |
| زمان تولید کارخانه: | 45 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0006PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 6MHz Z80 CMOS CPU XT |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0020AEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - CPU MPU 20 MHZ Z80 CMOS |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R7S721034VCBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU RZ/A1LC MCU 400MHz 2MB BGA176 Q2A MP |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C2006AEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 6 MHZ Z80 CMOS PIO |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | EZ80190AZ050SG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - وب سرور MPU 8 بیتی 50 مگاهرتز |
| Mfr. Mfr. # #: | AM6526BACDXEAF |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - پردازنده MPU Sitara: دو بازوی Cortex-A53 و دو بازوی Cortex-R5F، Gigabit PRU-ICSS |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |