ریزپردازندههای مدارهای مجتمع IC R7S721030VCFP#AA0 LFQFP-176 - MPU
| Mfr. Mfr. # #: | R7S721030VCFP#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU RZ/A1LU MCU 400MHz 3MB QFP176 Q2A enc MP |
| زمان تولید کارخانه: | 44 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R7S721030VCFP#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU RZ/A1LU MCU 400MHz 3MB QFP176 Q2A enc MP |
| زمان تولید کارخانه: | 44 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AT91SAM9G45C-CU |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU BGA Green، IND TEMP، MRL C |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | SAM9X60T-V/DWB |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU ARM926 MPU، BGA، EXT TEMP، T&R |
| زمان تولید کارخانه: | 67 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AM5749ABZX |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - پردازنده MPU Sitara: دو بازویی Cortex-A15 و دوگانه DSP، چند رسانه ای، ECC روی DDR، |
| زمان تولید کارخانه: | 26 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | DS5001FP-16N+ |
|---|---|
| Mfr.: | دستگاه های آنالوگ / Maxim مجتمع |
| شرح: | ریزپردازنده ها - تراشه میکروپروسسور نرم MPU 128k |
| Mfr. Mfr. # #: | ATSAMA5D27C-D5M-CU |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU BGA GREEN، IND TEMP MRLC، 512 مگابایت DDR2 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | R9A07G043U11GBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده - MPU G2UL 13BGA TYPE1 NONSEC CA55+CM33 (BULK) |
| زمان تولید کارخانه: | 18 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AM1705DPTP3 |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU Sitara ARM MPU |
| زمان تولید کارخانه: | 8 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AT91SAM9X35-CU-999 |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU BGAGREENIND TEMPMRLA |
| زمان تولید کارخانه: | 7 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AT91SAM9G35-CU |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU BGA GRN IND TMP MRLA |
| زمان تولید کارخانه: | 12 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R9A07G044L24GBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU SOC RZ/G2L 21MMBGA NON-SECUE DUAL (BULK) |
| زمان تولید کارخانه: | 18 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R9A07G044L23GBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU SOC RZ/G2L 15MMBGA غیر ایمن DUAL(BULK) |
| زمان تولید کارخانه: | 23 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | R9A07G044C22GBG#AC0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas Electronics |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU SOC RZ/G2LC 13MMBGA NON-SECUE DUAL (BULK) |
| زمان تولید کارخانه: | 18 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | AM3703CBCA |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU Sitara ARM Microproc |
| زمان تولید کارخانه: | 26 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | Z84C0020PEG |
|---|---|
| Mfr.: | زیلوگ |
| شرح: | ریزپردازنده ها - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP |
| زمان تولید کارخانه: | 24 هفته |