IC geïntegreerde schakelingen JAN1N5418/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: JAN1N5418/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 1 μA @ 400 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.5 V @ 9 A
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: Militair, MIL-PRF-19500/411
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: B, Axial
Omgekeerde hersteltijd (trr): 150 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -65°C ~ 175°C
Pakket / doos: B, Axial
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 400 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 3A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Productomschrijving
Diode 400 V 3A door gat B, axiale