IC obwody zintegrowane JAN1N5418/TR
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: JAN1N5418/TR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 1 µA przy 400 V
Rodzaj montażu: Przez dziurę
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 1,5 V przy 9 A
Pakiet: Taśma i rolka (TR)
Zestaw: Wojskowy, MIL-PRF-19500/411
Pojemność @ Vr, F: -
Zestaw urządzeń dostawcy: B, osiowy
Czas przywracania wstecznego (trr): 150 ns
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Standardowy
Temperatura robocza — złącze: -65°C ~ 175°C
Opakowanie / Pudełko: B, osiowy
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 400 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 3A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
opis produktu
Dioda 400 V 3A przez otwór B, osialna