IC-geïntegreerde schakelingen JAN1N6621
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: JAN1N6621
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 500 nA @ 440 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.6 V @ 2 A
Pakket: Grote hoeveelheid
Reeks: Militair, MIL-PRF-19500/585
Capaciteit @ Vr, F: 10pF @ 10V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: A, Axial
Omgekeerde hersteltijd (trr): 30 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -65 °C ~ 150 °C
Pakket / doos: A, Axial
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 440 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 2A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: 1N6621
Productomschrijving
Diode 440 V 2A door gat A, axiale