IC obwody zintegrowane JAN1N6621
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: JAN1N6621
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 500 nA @ 440 V
Rodzaj montażu: Przez dziurę
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 1,6 V przy 2 A
Pakiet: Wyroby masowe
Zestaw: Wojskowy, MIL-PRF-19500/585
Pojemność @ Vr, F: 10 pF przy 10 V, 1 MHz
Zestaw urządzeń dostawcy: A, osiowy
Czas przywracania wstecznego (trr): 30 sekund
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Standardowy
Temperatura robocza — złącze: -65°C ~ 150°C
Opakowanie / Pudełko: A, osiowy
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 440 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 2A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
Numer produktu podstawowego: 1N6621
opis produktu
Dioda 440 V 2A przez otwór A, osialna