IC geïntegreerde schakelingen JAN1N6631/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: JAN1N6631/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 2 μA @ 1100 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.6 V @ 1 A
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: Militair, MIL-PRF-19500/590
Capaciteit @ Vr, F: -
Omgekeerde hersteltijd (trr): 60 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -65°C ~ 175°C
Pakket / doos: E, Axial
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 1100 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 1.4A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Productomschrijving
Diode 1100 V 1.4A door gat