Συμπληρωματικά κυκλώματα IC TC47BR5003ECT
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Σειρά: | * |
| Δρ.: | Τεχνολογία μικροτσίπ |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Πακέτο: | Ταινία περικοπών (CT) |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Σειρά: | * |
| Δρ.: | Τεχνολογία μικροτσίπ |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Πακέτο: | Ταινία περικοπών (CT) |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.25V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, ΜΈΘΥΣΟΣ-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, κάτω από την ανταπεργία τάσης (UVLO) |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.35V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, ΜΈΘΥΣΟΣ-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.1V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.45V @ 100mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, ΜΈΘΥΣΟΣ-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.35V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, ΜΈΘΥΣΟΣ-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.25V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 6-VDFN εκτεθειμένο μαξιλάρι, 6-MLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, κάτω από την ανταπεργία τάσης (UVLO) |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 6-UFDFN εκτεθειμένο μαξιλάρι, 6-TMLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 80mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 °C ~ 85 °C |
| Πακέτο / Κουτί: | -236-3, SC-59, ΜΈΘΥΣΟΣ-23-3 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | - |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 6-UFDFN εκτεθειμένο μαξιλάρι, 6-TMLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.9V @ 100mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, ΜΈΘΥΣΟΣ-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 8-VFDFN εκτεθειμένο μαξιλάρι, 8-MLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.2V @ 300mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 4-VFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.65V @ 500mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | -261-4, -261AA |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία |