Συμπληρωματικά κυκλώματα IC MIC5156BN
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Ρυθμιστές γραμμικών ρυθμιστών |
|---|---|
| Αριθμός εκροών: | 1 |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Τύπος στερέωσης: | Μέσα από την τρύπα |
| Πακέτο: | Χύδην |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Ρυθμιστές γραμμικών ρυθμιστών |
|---|---|
| Αριθμός εκροών: | 1 |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Τύπος στερέωσης: | Μέσα από την τρύπα |
| Πακέτο: | Χύδην |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Ρυθμιστές γραμμικών ρυθμιστών |
|---|---|
| Αριθμός εκροών: | 1 |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Τύπος στερέωσης: | Μέσα από την τρύπα |
| Πακέτο: | Χύδην |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | Ενεργοποίηση |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 3.3V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Ενεργός |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.25V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, SOT-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, κάτω από την ανταπεργία τάσης (UVLO) |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.35V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, SOT-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | Ενεργοποίηση |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 3V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | Ενεργοποίηση |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 3.3V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Ενεργός |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 80mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | SC-74A, SOT-753 |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | Ενεργοποίηση |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 2.8V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Ενεργός |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 150mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 8-DIP (0,300", 7,62mm) |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 100mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | 8-DIP (0,300", 7,62mm) |
| Προστατευτικά στοιχεία: | - |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | - |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 1.65V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Παρωχημένο |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ελέγχου: | Ενεργοποίηση |
| Η τάση - έξοδος (min/fixed): | 3.1V |
| Κατάσταση του προϊόντος: | Ενεργός |
| Τύπος στερέωσης: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 500mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | -261-4, -261AA |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |
| Κατηγορία: | Συμπλέκτες (IC) Διαχείριση ενέργειας (PMIC) Ρυθμιστές τάσης - Γραμμικοί |
|---|---|
| Επεξεργασία της τάσης: | 0.6V @ 500mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C |
| Πακέτο / Κουτί: | -261-4, -261AA |
| Προστατευτικά στοιχεία: | Πέρα από το ρεύμα, πέρα από τη θερμοκρασία, την αντίστροφη πολικότητα |