Συμπληρωματικά κυκλώματα IC CDLL0.5A30
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: CDLL0.5A30
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Τρέχων - Αντίστροφη διαρροή @ Vr: 10 μA @ 30 V
Τύπος στερέωσης: Επεξεργασία επιφανείας
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 650 mV @ 500 mA
Πακέτο: Χύδην
Σειρά: -
Δυνατότητα @ Vr, F: 50pF @ 0V, 1MHz
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: DO-213AA
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: Σότκι
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -65°C ~ 125°C
Πακέτο / Κουτί: DO-213AA
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 30 V
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ): 500mA
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)
Αριθμός βασικού προϊόντος: CDLL0.5
Περιγραφή προϊόντων
Διοδίος 30 V 500mA Επιφανειακή τοποθέτηση DO-213AA