Συμπληρωματικά κυκλώματα IC APT60D120SG
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: APT60D120SG
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Τρέχων - Αντίστροφη διαρροή @ Vr: 250 μA @ 1200 V
Τύπος στερέωσης: Επεξεργασία επιφανείας
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 2.5 V @ 60 A
Πακέτο: Τύπος
Σειρά: -
Δυνατότητα @ Vr, F: -
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: D3 [S]
Χρόνος ανάκτησης αντίστροφης (trr): 400 ns
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: Τύπος
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -55°C ~ 175°C
Πακέτο / Κουτί: ΤΟ-268-3, D3Pak (2 Leads + Tab), ΤΟ-268AA
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 1200 V
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ): 60A
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)
Αριθμός βασικού προϊόντος: APT60D120
Περιγραφή προϊόντων
Διοδίος 1200 V 60A Επιφανειακή τοποθέτηση D3 [S]