مدارهای یکپارچه IC MCP1804T-A002I/MT
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.95 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SOT-89-5/6 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.95 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SOT-89-5/6 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | - |
| دمای کار: | -55 درجه سانتی گراد ~ 155 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-226-3، TO-92-3 (TO-226AA) |
| ویژگی های حفاظتی: | - |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.25 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از حد جریان، بیش از حد دما، قفل شدن ولتاژ کمتر (UVLO) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.4 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 85 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 2.5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.4 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 85 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35V @ 100mA |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35V @ 100mA |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.6 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.8 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.4 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 85 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.24 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.4 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 85 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |