IC مدارهای مجتمع میکروکنترلرهای ATTINY1616-MNR QFN-20 - MCU
| Mfr. Mfr. # #: | ATTINY1616-MNR |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 20MHZ QFN 85C GRN |
| زمان تولید کارخانه: | 40 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ATTINY1616-MNR |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 20MHZ QFN 85C GRN |
| زمان تولید کارخانه: | 40 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ATTINY416-MNR |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 105C Green 20MHz QFN 20 T&R |
| زمان تولید کارخانه: | 68 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32F303CBT6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU 32 بیتی ARM Cortex M4 72MHz 128kB MCU FPU |
| زمان تولید کارخانه: | 108 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32F401RCT7 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - خط دسترسی با کارایی بالا MCU، هسته DSP و FPU Arm Cortex-M4، 256 کیلوبایت فلش |
| زمان تولید کارخانه: | 58 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32L471VGT6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - FPU فوقالعاده کم مصرف MCU Arm Cortex-M4 MCU 80 مگاهرتز 1 مگابایت فلش، DFSDM |
| زمان تولید کارخانه: | 89 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | ATTINY406-MFR |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 20MHz, 4KB, QFN20, Ind 125C, Green, T&R |
| زمان تولید کارخانه: | 68 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32L452RET6P |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - FPU فوقالعاده کم مصرف MCU Arm Cortex-M4 MCU 80 مگاهرتز 512 کیلوبایت فلش USB، D |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32F103RGT6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU XL-Density Access Line 32-bit 1G Flash |
| زمان تولید کارخانه: | 107 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32F103V8T6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU 32BIT Cortex M3 64KB 20KB RAM 2X12 ADC |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32L451RET6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - FPU فوقالعاده کم مصرف MCU Arm Cortex-M4 MCU 80 مگاهرتز 512 کیلوبایت فلش، DFSDM |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | PIC16F15323-I/SL |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 3.5KB، 256B RAM، 4xPWMs، مقایسه کننده، DAC، ADC، 4xCLC، CWG، EUSART، SPI |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32L432KCU6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - FPU فوق العاده کم مصرف MCU Arm Cortex-M4 MCU 80 مگاهرتز 256 کیلوبایت فلش، USB |
| زمان تولید کارخانه: | 16 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | STM32L151RET6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| شرح: | میکروکنترلرهای ARM - MCU بسیار کم مصرف Arm Cortex-M3 MCU 512 کیلوبایت فلش CPU 32 مگاهرتز، USB، 2xOp- |
| زمان تولید کارخانه: | 91 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | PIC18F4682-I/PT |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 80KB FL 3328bytes RAM 36I/O |
| زمان تولید کارخانه: | 52 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | C8051F930-G-GM |
|---|---|
| Mfr.: | آزمایشگاه سیلیکون |
| شرح: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU 64kB/4kB RAM، 10b ADC، DC-DC، 0.9V، QFN32 |
| زمان تولید کارخانه: | 25 هفته |