مدارهای یکپارچه IC 1N5820USE3/TR
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 µA @ 20 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 500 mV @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 µA @ 20 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 500 mV @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| سری: | - |
| مفر: | فناوری ریزتراشه |
| وضعیت محصول: | فعال |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 μA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.35V @ 2A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 660 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.4 V @ 1.2 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| سری: | - |
| مفر: | فناوری ریزتراشه |
| وضعیت محصول: | فعال |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 200 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 900 mV @ 60 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 400 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 800 mV @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 150 nA @ 16 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 35 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 50 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 µA @ 1200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 3.3 V @ 60 A |