مدارهای یکپارچه IC 1N5711-1
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 15 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 15 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 25 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 2.5 ولت @ 75 آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 25 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 2.4 V @ 40 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST38 |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 64 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| سری: | - |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1 مگابیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |