مدارهای یکپارچه IC 93LC66BT-I/MNY
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 480 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.6 V @ 15 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 nA @ 125 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 مگابیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |