مدارهای یکپارچه IC SST39VF802C-70-4C-B3KE-T
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 54 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 75 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | سینی |
| سری: | SST39 MPF™ |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 512 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 2 کیلو بیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 40.3 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 56 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 28.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 39 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 4Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 20.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 28 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 14.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 20 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |