مدارهای یکپارچه IC 47L16-E/P
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 8.44 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 11 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 9.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 12 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 8.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 11 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 6.92 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 9.1 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel® |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 128Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 6.24 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 8.2 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 10 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 16 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 42.6 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 56 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 152 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 200 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 8Kbit |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 136.8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 180 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 27.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 36 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |