مدارهای یکپارچه IC 1N4748APE3/TR8
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 16.7 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 22 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 16.7 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 22 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 56 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 75 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 8.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 11 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 1 مگابیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 µA @ 5 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 7.5 ولت |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 51.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 68 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 64 مگابیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 64 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| بسته بندی: | لوله |
| سری: | - |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 51.2 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 68 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 47.1 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 62 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) حافظه حافظه |
|---|---|
| اندازه حافظه: | 32 کیلوبیت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | لوله |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 38.8 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 51 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 200 میلی آمپر |