مدارهای یکپارچه IC PIC16LF19195T-I/PT
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | ۶۴-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 59 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | ۶۴-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 59 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 44-VQFN Exposur Pad |
| تعداد ورودی/خروجی: | 35 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 3V ~ 3.6V |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 20-SSOP (0.209 "، 5.30mm عرض) |
| تعداد ورودی/خروجی: | 15 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 3V ~ 3.6V |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 28-VQFN |
| تعداد ورودی/خروجی: | 25 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 48-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 26 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 2.7 ولت ~ 5.5 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 20-DIP (0.300، 7.62mm) |
| تعداد ورودی/خروجی: | 14 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 32-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 26 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 105 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.62 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 28-SOIC (0.295 "، 7.50mm عرض) |
| تعداد ورودی/خروجی: | 25 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 48-VFQFN پد در معرض |
| تعداد ورودی/خروجی: | 34 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 3V ~ 3.6V |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 44-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 36 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 64-UFBGA |
| تعداد ورودی/خروجی: | 52 |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 105 درجه سانتی گراد (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.62 ولت ~ 3.6 ولت |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 12 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 15 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | 44-TQFP |
| تعداد ورودی/خروجی: | 35 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 3V ~ 3.6V |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودهای Zener Single Zener Diodes |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 11.4 V |
| ولتاژ - زنر (نام) (Vz): | 15 V |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 1 A |
| دسته بندی: | میکروکنترلرهای تعبیه شده در مدارهای مجتمع (IC). |
|---|---|
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 64-VFQFN |
| تعداد ورودی/خروجی: | 54 |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd): | 1.8 ولت ~ 3.6 ولت |