مدارهای یکپارچه IC JAN1N5415US
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: JAN1N5415US
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 1μA @ 50V
نوع نصب: از طریق سوراخ
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 1.5 V @ 9 A
بسته بندی: عمده
سری: نظامی، MIL-PRF-19500/411
ظرفیت @ Vr، F: -
بسته دستگاه تامین کننده: ب، محوری
زمان بازیابی معکوس (trr): 150 ns
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: استاندارد
دمای عملیاتی - اتصال: -65 درجه سانتی گراد ~ 175 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: ب، محوری
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 50 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 3A
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
شماره محصول پایه: 1N5415
توضیحات محصول
دیود 50 V 3A از طریق سوراخ B، محوری