Obwody zintegrowane pamięci M29F800FB55M3F2 TR
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Micron Technology
Numer modelu: M29F800FB55M3F2 TR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Technologia :: BŁYSK - NIE
Kategoria produktu :: Układy scalone pamięci
Typ pamięci:: Nieulotne
Factory Stock :: 0
Zapisz czas cyklu - Word, Strona:: 55ns
Pakiet urządzeń dostawcy:: 44-SO
Czas dostępu :: 55ns
Format pamięci:: Błysk
Stan części:: Nieprzydatne
Rozmiar pamięci :: 8Mb (1M x 8, 512K x 16)
Opakowanie:: Taśma i szpula (TR)
@ qty :: 0
Temperatura robocza :: -40°C ~ 125°C (TA)
Minimalna ilość :: 500
Interfejs pamięci:: Równoległy
Opakowanie / etui:: 44-SOIC (0,496", 12,60 mm szerokości)
Typ mocowania :: Powierzchnia
Częstotliwość zegara:: -
Napięcie zasilające :: 4.5 V ~ 5.5 V