IC obwody zintegrowane CDLL1A30
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: CDLL1A30
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 100 μA @ 30 V
Rodzaj montażu: Powierzchnia
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 600 mV @ 1 A
Pakiet: Wyroby masowe
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: 0,9 pF przy 5 V, 1 MHz
Zestaw urządzeń dostawcy: DO-213AB
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Schottky'ego
Temperatura robocza — złącze: -
Opakowanie / Pudełko: DO-213AB, MELF
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 30 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 1A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
Numer produktu podstawowego: CDLL1A30
opis produktu
Dioda 30 V 1A Nawierzchnia DO-213AB