IC obwody zintegrowane CDLL0.5A40/TR
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: CDLL0.5A40/TR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 10 μA @ 40 V
Rodzaj montażu: Powierzchnia
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 650 mV @ 500 mA
Pakiet: Taśma i rolka (TR)
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: 50 pF przy 0 V, 1 MHz
Zestaw urządzeń dostawcy: DO-213AA
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Schottky'ego
Temperatura robocza — złącze: -65°C ~ 125°C
Opakowanie / Pudełko: DO-213AA
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 40 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 500mA
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
opis produktu
Dioda 40 V 500 mA Nawierzchnia DO-213AA