IC Tümleşik Devreler THVD1424RGTR VQFN-16 Arayüz IC'leri
| Mfr. Mr. # #: | THVD1424RGTR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RS-485 Arayüz IC Dönüş hızı kontrolü, entegre değiştirilebilir sonlandırma ve çift yönlü anahtarlama |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | THVD1424RGTR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RS-485 Arayüz IC Dönüş hızı kontrolü, entegre değiştirilebilir sonlandırma ve çift yönlü anahtarlama |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | CC2651R3SIPAT0MOUR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - Entegre antenli MCU SimpleLink çok protokollü 2,4 GHz kablosuz paket içi si |
| Fabrika Teslim Süresi: | 17 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | LNK3209GQ-TL |
|---|---|
| Mr.: | Güç Entegrasyonları |
| Tanım: | AC/DC Dönüştürücüler 850 mA 750V |
| Fabrika Teslim Süresi: | 24 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC2652P74T0RGZR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - MCU SimpleLink Arm Cortex -M4F çok protokollü 2,4 GHz kablosuz MCU, 704-kB |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | MAX20405AFOA/VY+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri P90D'de 36V 4A/5A/6A Senk Düşük Iq Buck Dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | INN3073M-H606-TL |
|---|---|
| Mr.: | Güç Entegrasyonları |
| Tanım: | AC/DC Dönüştürücüler 12 W (85-265 VAC) |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC1352P74T0RGZR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - MCU SimpleLink Arm Cortex -M4F çok protokollü 1 GHz altı ve 2,4 GHz kablosu |
| Fabrika Teslim Süresi: | 10 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | JHL7440S LMHZ |
|---|---|
| Mr.: | bilgi |
| Tanım: | G/Ç Denetleyici Arabirimi IC Intel JHL7440 Thunde rbolt 3 Denetleyici |
| Fabrika Teslim Süresi: | 3 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC2651R3SIPAT0MOUR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - Entegre antenli MCU SimpleLink çok protokollü 2,4 GHz kablosuz paket içi si |
| Fabrika Teslim Süresi: | 17 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC1352P74T0RGZR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - MCU SimpleLink Arm Cortex -M4F çok protokollü 1 GHz altı ve 2,4 GHz kablosu |
| Fabrika Teslim Süresi: | 10 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC2652P1FRGZR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - MCU SimpleLink Arm Cortex-M4F çok protokollü 2,4 GHz kablosuz MCU, entegre |
| Fabrika Teslim Süresi: | 93 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CC2652P74T0RGZR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | RF Mikrodenetleyiciler - MCU SimpleLink Arm Cortex -M4F çok protokollü 2,4 GHz kablosuz MCU, 704-kB |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | QPF7250SR |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Ön Uç 2GHz Wi-Fi 7 Yüksek Güçlü entegre Ön |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| Paket: | SOIC-8 |
| Seriler: | HITFET |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2500 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| Paket: | BGA |
| Fabrika Paket Miktarı: | 1323 |
| Ürün Türü: | Ethernet IC'leri |