IC Entegre devreler MIC37100-1.5WS
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,5V @ 5A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SPak-7 (7 yol + Sekme) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 2.5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1.7V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SOT-89-5/6 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-263-6, D²Pak (5 Uç + Sekme), TO-263BA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1.7V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 2.5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişliği) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 0.9V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,35V @ 500mA (Tip) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Aşırı Gerilim, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,4V @ 800mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm genişlik) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |