IC bütünleşik devreler MIC5190YML-TR
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Digi-Key'de Üretimi Durduruldu |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Toplu olarak |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Digi-Key'de Üretimi Durduruldu |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |
| Paket: | Toplu olarak |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Digi-Key'de Üretimi Durduruldu |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Digi-Key'de Üretimi Durduruldu |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Düzenleyicileri - Doğrusal Düzenleyici Denetleyicil |
|---|---|
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 0.7V |
| Paket: | tüp |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 3V |
| Paket: | tüp |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 0.7V |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel® |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 2.4V |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel® |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 0.7V |
| Paket: | tüp |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 2.4V |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel® |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Enerji Ölçümü |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Voltaj - Yüksek I/O: | 0.7V |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |