IC Entegre Devreler CMD271P3 QFN-16 Kablosuz ve RF Entegre Devreler
| Mfr. Mr. # #: | CMD271P3 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 6 - 11 GHz Düşük Gürültülü Amplifikatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 2 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CMD271P3 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 6 - 11 GHz Düşük Gürültülü Amplifikatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 2 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | QPA2610 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 8,5-10,5 GHz 2W |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | MAX77827DEWC+T |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri Tiny Buck-Boost Dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TSS-53LNB+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | RF Amplifikatör DÜŞÜK GÜRÜLTÜ BYPASS AMPL/SM/ RoHS |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMC2130-LA-T |
|---|---|
| Mr.: | ADI Trinamik |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrol Cihazları ve Sürücüler Step Motor Sürücü IC, SPI, Adım/Yön, 5-46V |
| Fabrika Teslim Süresi: | 10 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMC2300-LA-T |
|---|---|
| Mr.: | ADI Trinamik |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrol Cihazları ve Sürücüler Alçak Gerilim Adım Motoru Sürücü IC, Adım/ |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TPS22948DCKR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Güç Anahtarı IC'leri - Güç Dağıtımı 5,5-V, 0,24-A, 300-m , ters akım engellemeli yük anahtarı 6- |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MAX14917AFM+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Güç Anahtarı IC'leri - Teşhis Özellikli Güç Dağıtımı Endüstriyel Sekizli Yüksek Taraf Sürücüsü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | LSF0101DTQR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Çeviri - Gerilim Düzeyleri Tek çift yönlü çoklu gerilim düzeyi çeviricisi 6-X2SON -40 ila 125 |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ADE-25MH+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | RF Mikser DBL BAL MIX / SURF MT / RoHS |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | SDSDQAF4-256G-I |
|---|---|
| Mr.: | SanDisk |
| Tanım: | Hafıza Kartları WD/SD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ADE-42MH+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | RF Mikser DBL BAL MIX / SURF MT / RoHS |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMUX1104DQAR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Çoklayıcı Anahtar IC'leri 3-pA kaçak akım, 5-V, 4:1, 1 kanallı hassas çoklayıcı 10-USON -40 il |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | CMD309P4 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 5 - 11 GHz Düşük Gürültülü Amplifikatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | QPA2611 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 8-12 GHz 5W PA |
| Nakliye Uyarısı: | Bu ürünün Amerika Birleşik Devletleri'nden ihraç edilmesi için ek belgeler gerekebilir. |
| Fabrika Teslim Süresi: | 2 hafta |