IC Entegre Devreler 74AVC4T245GU-Q100X XQFN-16 Lojik IC'ler
| Mfr. Mr. # #: | 74AVC4T245GU-Q100X |
|---|---|
| Mr.: | Nexeria |
| Tanım: | Tercüme - Voltaj Seviyeleri 74AVC4T245GU-Q100/SOT1161/XQFN |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | 74AVC4T245GU-Q100X |
|---|---|
| Mr.: | Nexeria |
| Tanım: | Tercüme - Voltaj Seviyeleri 74AVC4T245GU-Q100/SOT1161/XQFN |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMUX1121DGKR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Analog Anahtar IC'leri 3-pA kaçak akım, 5-V, 1:1 (SPST), 2 kanallı hassas anahtarlar (aktif yü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | MAX33012EASA+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | CAN Arayüzü IC +5V +/-65V FP, +/-25V CMR, +/-25kV ESD, FD/FR, STBY ile CAN Alıcı-verici |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | R1245N001H-TR-FE |
|---|---|
| Mr.: | Nisshinbo |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri Buck DC/DC Dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 3 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | SDBPNPZ-256G |
|---|---|
| Mr.: | SanDisk |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD 256 GB - 3,3 V WD/SD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | SDINBDG4-8G-XI2 |
|---|---|
| Mr.: | SanDisk |
| Tanım: | eMMC WD/SD |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | CMD308P4 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 2 - 6 GHz Düşük Gürültülü Amplifikatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 4 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | QPA2962 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 2-20 GHz 10 W GaN Amp |
| Nakliye Uyarısı: | Bu ürünün Amerika Birleşik Devletleri'nden ihraç edilmesi için ek belgeler gerekebilir. |
| Fabrika Teslim Süresi: | 2 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | CMD263P3 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 5 - 11 GHz Düşük Gürültülü Amplifikatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | R1515H120B-T1-FE |
|---|---|
| Mr.: | Nisshinbo |
| Tanım: | LDO Voltaj Regülatörleri Düşük besleme Akımı LDO Regülatörü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 10 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMUX1101DBVR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Analog Anahtar IC'leri 3-pA kaçak akım, 5-V, 1:1 (SPST), 1 kanallı hassas anahtar (aktif düşük |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMC2160A-TA-T |
|---|---|
| Mr.: | ADI Trinamik |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrol Cihazları ve Sürücüler Step Motor Sürücü IC, SPI, Step/Dir, UART, |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | MAX22444CAWE+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Dijital İzolatörler Dört Kanal, Düşük Güç, Yüksek Hız, 5.7kVrms, Dijital İzolatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 5 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | OM8SEP4512Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD M.2 2280 512 GB NVMe SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | TUSB217AIRWBR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | USB Arabirimi IC USB 2.0 yüksek hızlı sinyal düzenleyici w |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |