IC Entegre Devreler FW-5A+ FF704 Kablosuz ve RF Entegre Devreler
| Mfr. Mr. # #: | FW-5A+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | Zayıflatıcılar 5 dB Sabit Zayıflatıcı, DC - 12000 MHz, 50? |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | FW-5A+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | Zayıflatıcılar 5 dB Sabit Zayıflatıcı, DC - 12000 MHz, 50? |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | STM32U585AII6Q |
|---|---|
| Mr.: | STMikroelektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU Ultra düşük güçlü FPU Arm Cortex-M33 Trust Zone, MCU 160 MHz 2Mbayt Fl |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | HAT-30A+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | Zayıflatıcılar 30 dB Sabit Zayıflatıcı, DC - 2000 MHz, 50? |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | STM32U585AII6 |
|---|---|
| Mr.: | STMikroelektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU Ultra düşük güçlü FPU Arm Cortex-M33 Trust Zone, MCU 160 MHz 2Mbayt Fl |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | OCP0S31024Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD 2,5" 1024 GB SATA3 SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | OM8SEP4256Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD M.2 2280 256 GB NVMe SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | ZHL-1-2W+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | RF Amplifikatör GENİŞ BANT AMPL / BNC RoHS |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TMC6300-LA-T |
|---|---|
| Mr.: | ADI Trinamik |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Kontrol Cihazları ve Sürücüler Alçak Gerilim BLDC Motor/PMSM Sürücü IC, 2 |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | TMC5041-LA |
|---|---|
| Mr.: | ADI Trinamik |
| Tanım: | Motor / Hareket / Ateşleme Denetleyicileri ve Sürücüleri 2 Eksenli Kademeli Motor Denetleyicisi/Sürü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 8 HAFTA |
| Mfr. Mr. # #: | MG09ACA18TA |
|---|---|
| Mr.: | TOSHIBA |
| Tanım: | Sabit Sürücüler - HDD SATA 18TB 7200rpm |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | QPA1314T |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör 13.75-14.5GHZ, 50W PA DOT |
| Nakliye Uyarısı: | Bu ürünün Amerika Birleşik Devletleri'nden ihraç edilmesi için ek belgeler gerekebilir. |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MT53E1G32D2FW-046 IT:B TR |
|---|---|
| Mr.: | MİKRON |
| Tanım: | DRAM LPDDR4 32G 1GX32 FBGA DDP |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MTA36ASF8G72PZ-3G2F1 |
|---|---|
| Mr.: | MİKRON |
| Tanım: | Bellek Modülleri DDR4 64 GB RDIMM |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | QPA3270 |
|---|---|
| Mr.: | Korvo |
| Tanım: | RF Amplifikatör Hibrit, 34V, Güç Çiftleyici, 1.2GHz, 25dB |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | OCP0S3512Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD 2,5" 512 GB SATA3 SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |