IC Entegre Devreler OM8SEP4512Q-A0 Bellek ve Veri Depolama
| Mfr. Mr. # #: | OM8SEP4512Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD M.2 2280 512 GB NVMe SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | OM8SEP4512Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD M.2 2280 512 GB NVMe SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |
| Mfr. Mr. # #: | ES9080Q |
|---|---|
| Mr.: | ESS Teknolojisi |
| Tanım: | Ses D/A Dönüştürücü IC'leri Sabre 32 8 Kanal DAC, PLL ve hat sürücüleri ile |
| Fabrika Teslim Süresi: | 9 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MAX22444CAWE+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Dijital İzolatörler Dört Kanal, Düşük Güç, Yüksek Hız, 5.7kVrms, Dijital İzolatör |
| Fabrika Teslim Süresi: | 5 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | STM32U585CIT6 |
|---|---|
| Mr.: | STMikroelektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU Ultra düşük güçlü FPU Arm Cortex-M33 Trust Zone, MCU 160 MHz 2Mbayt Fl |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | EFM8BB52F32G-C-QFN32 |
|---|---|
| Mr.: | Silikon Laboratuvarları |
| Tanım: | 8-bit Mikrodenetleyiciler - MCU 5 Volt 8051 50 Mhz 32 kB flash 2.304 kB RAM 29 GPIO BB5 8-bit MCU |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | STM32U585CIT6Q |
|---|---|
| Mr.: | STMikroelektronik |
| Tanım: | ARM Mikrodenetleyiciler - MCU Ultra düşük güçlü FPU Arm Cortex-M33 Trust Zone, MCU 160 MHz 2Mbayt Fl |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | UCC27614DSGR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Kapı Sürücüleri |
| Fabrika Teslim Süresi: | 7 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | TLC6A598MDWR |
|---|---|
| Mr.: | Teksas Aletleri |
| Tanım: | Sayaç Kaydırma Kayıtları Aviyonik uygulamalar için yüksek güçlü 8 bit faz kaydırmalı yüksek güvenili |
| Fabrika Teslim Süresi: | 12 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MAX20405AFOA/VY+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri P90D'de 36V 4A/5A/6A Senk Düşük Iq Buck Dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 11 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MAX25232ATCD/V+ |
|---|---|
| Mr.: | Analog Cihazlar / Maxim Integrated |
| Tanım: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri HV 2.5A düşük Iq mini Buck dönüştürücü |
| Fabrika Teslim Süresi: | 3 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MT40A2G8SA-062E:F |
|---|---|
| Mr.: | MİKRON |
| Tanım: | DRAM DDR4 16G 2GX8 FBGA |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | OCP0S3128Q-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD 2,5" 128 GB SATA3 SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | MTFDKBA1T0TFK-1BC1AABYY |
|---|---|
| Mr.: | MİKRON |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD 2450 1 TB M.2 SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 10 Hafta |
| Mfr. Mr. # #: | OM8PGP4128P-A0 |
|---|---|
| Mr.: | Kingston |
| Tanım: | Katı Hal Sürücüleri - SSD M.2 2280 128 GB NVMe SSD |
| Fabrika Teslim Süresi: | 6 hafta |
| Mfr. Mr. # #: | HAT-3A+ |
|---|---|
| Mr.: | Mini Devreler |
| Tanım: | Zayıflatıcılar 3 dB Sabit Zayıflatıcı, DC - 2000 MHz, 50? |
| Fabrika Teslim Süresi: | Haftalar |